RNCA0603BTE332R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Ny hos DigiKey
Billede for RNCA0603BTE332R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCA0603BTE332R
DigiKeys varenummer
738-RNCA0603BTE332RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCA0603BTE332R
Beskrivelse
RES, AUTO, 0603, 332 OHM, 0.1%,
Detaljeret beskrivelse
332 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNCA0603BTE332R Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)