RMCF2512FT13K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Panasonic Industry
Opgradering
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
13 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCF2512FT13K0
DigiKeys varenummer
RMCF2512FT13K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCF2512FT13K0
Beskrivelse
RES 13K OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCF2512FT13K0 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)