RMCP2512FT13K0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
TE Connectivity Passive Product
På lager: 10.613
Datablad
13 kOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMCP2512FT13K0
DigiKeys varenummer
RMCP2512FT13K0-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMCP2512FT13K0
Beskrivelse
RES 13K OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RMCP2512FT13K0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)