MINT1275A2414K01
MINT1275A2414K01
DigiKeys varenummer
271-2812-ND
Producenter
Producentens varenummer
MINT1275A2414K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 180W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
24V
Strøm - Output 1
7.5 A