595AE40M0000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
40 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
6-SMD 5x7
595AE40M0000DGR
DigiKeys varenummer
863-595AE40M0000DGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595AE40M0000DGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±65ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
135mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V