515ACA40M0000AAGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
40 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515ACA40M0000AAGR
DigiKeys varenummer
863-515ACA40M0000AAGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
515ACA40M0000AAGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
46mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V