591KD125M000DG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Ny hos DigiKey
125 MHz XO (standard) CML Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591KD125M000DG
DigiKeys varenummer
863-591KD125M000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
591KD125M000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CML SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
110mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CML
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA