591BA133M000DG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
SiTime
Ny hos DigiKey
133 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591BA133M000DG
DigiKeys varenummer
863-591BA133M000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
591BA133M000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 133.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA