591AA25M0000DGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
Direkte
CTS-Frequency Controls
Ny hos DigiKey
25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591AA25M0000DGR
DigiKeys varenummer
863-591AA25M0000DGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
591AA25M0000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA