590BA10M0000DGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
Renesas Electronics Corporation
Ny hos DigiKey
10 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
590BA10M0000DGR
DigiKeys varenummer
863-590BA10M0000DGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
590BA10M0000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA