12 erstatning(er) tilgængelig for '590BA10M0000DG':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
590BA10M0000DG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; I2C P
CTS-Frequency Controls
7.0mm x 5.0mm Surface Mount LVDS
ECS Inc.