590AB27M0000DGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Ny hos DigiKey
27 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
590AB27M0000DGR
DigiKeys varenummer
863-590AB27M0000DGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
590AB27M0000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA