37 erstatning(er) tilgængelig for '590AA156M250DGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
590AA156M250DGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Parametrisk ækvivalent
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Parametrisk ækvivalent
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Direkte
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Direkte
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Diodes Incorporated
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
7.0mm x 5.0mm Surface Mount LVPE
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
TXC CORPORATION
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
7.0MMX5.0MM SURFACE MOUNT AUTOMO
ECS Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Diodes Incorporated
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Connor Winfield
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Aker Technology Corp
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
EPSON
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S
EPSON
SiTime
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
SiTime
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
OSC XO 3.3V 156.25MHZ OE
Shenzhen SCTF Electronics
XTAL OSC XO 156.2500MHZ 3.3V LVP
Suntsu Electronics, Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Renesas Electronics Corporation
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P