SIT9156AI-1D3-33E156.250000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9156AI-1D3-33E156.250000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9156AI-1D3-33E156.250000
Beskrivelse
OSC XO 3.3V 156.25MHZ OE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA