21 erstatning(er) tilgængelig for '590AA155M520DGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
590AA155M520DGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Parametrisk ækvivalent
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Parametrisk ækvivalent
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Direkte
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Direkte
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
TXC CORPORATION
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
ECS Inc.
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Taitien
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
SiTime
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Shenzhen SCTF Electronics
XTAL OSC XO 155.5200MHZ 3.3V LVP
Suntsu Electronics, Inc.
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Renesas Electronics Corporation
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P