SXO75P3A481-155.520M
DigiKeys varenummer
2388-SXO75P3A481-155.520M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO75P3A481-155.520M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)