545ECA156M250CCG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
156.25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
545ECA156M250CCG
DigiKeys varenummer
863-545ECA156M250CCG-ND
Producenter
Producentens varenummer
545ECA156M250CCG
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
126mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
HCSL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA