540ECA156M250CCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for 540ECA156M250CCGR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
540ECA156M250CCGR
DigiKeys varenummer
863-540ECA156M250CCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
540ECA156M250CCGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
HCSL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
100mA