531AA150M000DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
På lager: 18
Diodes Incorporated
Taitien
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 500
Renesas Electronics Corporation
150 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
531AA150M000DG
DigiKeys varenummer
531AA150M000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
531AA150M000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V