SX7DF150.000B20F30PNN
DigiKeys varenummer
5852-SX7DF150.000B20F30PNNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SX7DF150.000B20F30PNN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 150.0000MHZ 3.3V LVP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
75mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)