511JCA200M000AAG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Ny hos DigiKey
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511JCA200M000AAG
DigiKeys varenummer
863-511JCA200M000AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
511JCA200M000AAG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA