511JBB66M6670BAGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Ny hos DigiKey
66.667 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511JBB66M6670BAGR
DigiKeys varenummer
863-511JBB66M6670BAGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
511JBB66M6670BAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 66.6670MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA