511BCA200M000AAGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Ny hos DigiKey
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511BCA200M000AAGR
DigiKeys varenummer
863-511BCA200M000AAGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
511BCA200M000AAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA