511BBB50M0000BAGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
CTS-Frequency Controls
Ny hos DigiKey
50 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511BBB50M0000BAGR
DigiKeys varenummer
863-511BBB50M0000BAGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
511BBB50M0000BAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA