17 erstatning(er) tilgængelig for '511BBB50M0000BAG':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
511BBB50M0000BAG
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Renesas Electronics Corporation
Direkte
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V LVDS
SiTime
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
SiTime
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P