511BBA27M0000AAGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
Ny hos DigiKey
27 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511BBA27M0000AAGR
DigiKeys varenummer
863-511BBA27M0000AAGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
511BBA27M0000AAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA