510LCA100M000BAGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Ny hos DigiKey
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
510LCA100M000BAGR
DigiKeys varenummer
863-510LCA100M000BAGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
510LCA100M000BAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
44mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
HCSL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA