510CCA19M2000BAG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Ny hos DigiKey
19.2 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
510CCA19M2000BAG
DigiKeys varenummer
863-510CCA19M2000BAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
510CCA19M2000BAG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
26mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,050" (1,28mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA