SIT9386AE-2B1-33E100.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9386AE-2B1-33E100.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9386AE-2B1-33E100.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
79mA
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
58mA
Spænding - Forsyning
3,3V