SIT8924BM-13-XXE-50.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8924BM-13-XXE-50.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8924BM-13-XXE-50.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V – 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)