SIT9102AI-232H25S125.00000X
DigiKeys varenummer
1473-1517-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-1517-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-1517-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT9102AI-232H25S125.00000X
Beskrivelse
MEMS OSC 125.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
125 MHz LVDS Oscillator 2,5V Standby (slukning) 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SIT9102AI-232H25S125.00000X Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
76mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Funktion
Standby (slukning)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Output
LVDS
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
2,5V