ECS-80-12-33B2Q-JES-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-80-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-80-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-80-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-12-33B2Q-JES-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 8.000 MHZ 12PF SMD
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±20ppm Krystaller 12pF 500 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Belastningskapacitans
12pF