SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 240
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 250
Datablad
På lager: 2.998
12 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X
DigiKeys varenummer
1473-30208-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9003AC-23-33DQ-12.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Mfr
Spread Spectrum-båndbredde
-1,00%, spredning nedad
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
4,1mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
4,3µA
Spænding - Forsyning
3,3V
Grundlæggende varenummer
Frekvensstabilitet
±50ppm