SIT1533AI-H4-D26-32.768E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 98
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 1.763
Datablad
På lager: 592
32.768 kHz XO (standard) NanoDrive™ Oscillator 1,2V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Nanodrive programmable outswing
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT1533AI-H4-D26-32.768E
DigiKeys varenummer
1473-30152-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1533AI-H4-D26-32.768E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT1533AI-H4-D26-32.768E Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,4µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,2)
Type
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
NanoDrive™
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,2V – 3,63V