SIT1533AI-H4-AA2-32.768G er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 436
Datablad
32.768 kHz XO (standard) NanoDrive™ Oscillator 1,5V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.