SIT1533AI-H4-D26-32.768G
DigiKeys varenummer
1473-1031-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1533AI-H4-D26-32.768G
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) NanoDrive™ Oscillator 1,5V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SIT1533AI-H4-D26-32.768G Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
+100ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,4µA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,2)
Type
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
NanoDrive™
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,5V – 3,63V