3RA22201JD240BB4
DigiKeys varenummer
3473-3RA22201JD240BB4-ND
Producenter
Producentens varenummer
3RA22201JD240BB4
Beskrivelse
STARTER REV FB S0 7-10A 24VDC SC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Motorstarter, Reversibel 24VDC Forsyning 8,5A 690V belastning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3RA22201JD240BB4 Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Producenter
Siemens
Spænding - Belastning
690V
Serie
Strøm - Output
8,5A
Emballage
Boks
Watt - Belastning
5590 W
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
24VDC
Type
Modul
Monteringstype
Chassismontering
Motortype
AC-motor
Driftstemperatur
-20°C – 60°C