DRA-CN048D05
DRA-CN048D05
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DRA-CN048D05
DigiKeys varenummer
CC2328-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRA-CN048D05
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) Modul
EDA/CAD-modeller
DRA-CN048D05 Modeller
Kategori
Spænding - Input
3 – 12VDC
Mfr
Spænding - Belastning
0 V ~ 48 V
Serie
Belastningsstrøm
100 mA
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Skrueterminal
Driftstemperatur
-25°C – 60°C