CMXE60D20
DigiKeys varenummer
CC2283-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMXE60D20
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 20A 0-60V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMXE60D20 Modeller
Kategori
Spænding - Input
20 – 28VDC
Mfr
Spænding - Belastning
0 V ~ 60 V
Serie
Belastningsstrøm
20 A
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Pc-ben
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 80°C