CMXE100D10
DigiKeys varenummer
CC2110-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMXE100D10
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 10A 0-100V
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMXE100D10 Modeller
Kategori
Spænding - Belastning
0 V ~ 100 V
Mfr
Belastningsstrøm
10 A
Serie
Modstand i on-tilstand (maks.)
10 mOhms
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Pc-ben
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 80°C
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
Relætype
Fotokoblet relæ (fotorelæ)
Leverandørs enhedspakning
4-SIP
Kredsløb
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Udgangstype
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input
20 – 28VDC