LC1G225EHEA
DigiKeys varenummer
4008-LC1G225EHEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
LC1G225EHEA
Beskrivelse
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV48-1
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 225 A 48 ~ 130VAC/DC Spole Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LC1G225EHEA Modeller
Kategori
Kontaktnormering (Strøm)
225 A
Producenter
Schneider Electric
Switch-spænding
1000VAC - maks.
Serie
Funktioner
Hjælpekontakter
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Fjederterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 60°C