JDP36250 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Schneider Electric
På lager: 0
Datablad
Afbrydere Termomagnetisk 250A 600 V AC 250 V DC Vippekontakt Chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JDP36250
DigiKeys varenummer
4008-JDP36250-ND
Producenter
Producentens varenummer
JDP36250
Beskrivelse
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
250A
Producenter
Schneider Electric
Spændingsklassifikation - AC
600 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
250 V