JGL36250
DigiKeys varenummer
4008-JGL36250-ND
Producenter
Producentens varenummer
JGL36250
Beskrivelse
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere Termomagnetisk 250A 600 V AC 250 V DC Vippekontakt Chassismontering
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
250A
Producenter
Schneider Electric
Spændingsklassifikation - AC
600 V
Serie
Spændingsklassifikation - DC
250 V