ATS22D32Q
DigiKeys varenummer
4008-ATS22D32Q-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS22D32Q
Beskrivelse
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blød start / stop Forsyning 32A belastning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ATS22D32Q Modeller
Kategori
Antal motorer
1
Producenter
Schneider Electric
Spænding - Belastning
230 ~ 440V
Serie
Strøm - Output
32A
Emballage
Boks
Watt - Belastning
550 W
Varestatus
Last Time Buy
Spænding - Forsyning
195V ~ 484V
Type
Modul
Interface
RS-485
Motortype
AC-motor
Monteringstype
Chassismontering
Styring/drevtype
Blød start / stop
Driftstemperatur
-10°C – 50°C