UMPT-10-07.5-L-V-S-TR
DigiKeys varenummer
612-UMPT-10-07.5-L-V-S-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-UMPT-10-07.5-L-V-S-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-UMPT-10-07.5-L-V-S-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMPT-10-07.5-L-V-S-TR
Beskrivelse
CONN HDR 10POS 2.00MM SMD SLDR
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Headerstik, Hanblade Stikforbindelse Loddemetal 0,079" (2,00mm) Overflademontering
EDA/CAD-modeller
UMPT-10-07.5-L-V-S-TR Modeller
Headerstik, Hanblade
Spændingsklassifikation
650 V
Antal positioner
10
Materiale - Isolering
Flydende krystalpolymer (LCP)
Afstand
0,079" (2,00mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C