UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TR
DigiKeys varenummer
612-UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TR
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Koblingsstik, Hunbladfatninger Stikforbindelse Loddemetal 0,079" (2,00mm) Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMPS-10-07.5-L-V-S-W-TR Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Binding af loddetin
Serie
Farve
Sort
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunbladfatninger
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antal positioner
10
Spændingsklassifikation
650 V
Afstand
0,079" (2,00mm)
Materiale - Isolering
Flydende krystalpolymer (LCP)
Monteringstype
Overflademontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C