UMPT-10-01-L-RA-WT-TR
DigiKeys varenummer
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-CT-ND - Afskåret tape (CT)
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMPT-10-01-L-RA-WT-TR
Beskrivelse
CONN HDR 10POS 2.00MM R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Headerstik, Hanblade Stikforbindelse Loddemetal 0,079" (2,00mm) Overflademontering, Retvinklet
EDA/CAD-modeller
UMPT-10-01-L-RA-WT-TR Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Serie
Funktioner
Binding af loddetin
Afstand
0,079" (2,00mm)