UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TR
DigiKeys varenummer
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
612-UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TR
Beskrivelse
CONN HDR 10POS 2.00MM R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Position Headerstik, Hanblade Stikforbindelse Loddemetal 0,079" (2,00mm) Overflademontering, Retvinklet
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UMPT-10-01-L-RA-WT-M-TR Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Producenter
Samtec Inc.
Funktioner
Binding af loddetin
Serie
Farve
Sort
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Aktiv
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Stikforbindelse type
Headerstik, Hanblade
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
10
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Afstand
0,079" (2,00mm)