ST5-20-1.50-L-D-P-TR
DigiKeys varenummer
SAM14976TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM14976CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM14976DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ST5-20-1.50-L-D-P-TR
Beskrivelse
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Headerstik, Båndkontakter midt Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ST5-20-1.50-L-D-P-TR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Samtec Inc.
Serie
Funktioner
Pick and Place
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Stikforbindelse type
Headerstik, Båndkontakter midt
Samlede stakhøjder
4,5mm, 5mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,141" (3,58mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)