SS5-20-3.50-L-D-K-TR
DigiKeys varenummer
SAM14578TR-ND - Tape & Reel (TR)
SAM14578CT-ND - Afskåret tape (CT)
SAM14578DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SS5-20-3.50-L-D-K-TR
Beskrivelse
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Detaljeret beskrivelse
40 Positioners stikforbindelse Fatning, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
EDA/CAD-modeller
SS5-20-3.50-L-D-K-TR Modeller
Samlede stakhøjder
4,5mm, 5,5mm, 6mm
Antal positioner
40
Højde over kort
0,132" (3,35mm)
Afstand
0,020" (0,50mm)